Visi darbai


Kika

Kika

Internetinė KIKA parduotuvė, veikianti Lietuvoje ir Estijoje. Jau daugiau kaip 28 metus KIKA yra lyderiaujantis gyvūnų prekių parduotuvių tinklas. Čia galima įsigyti įvairių naminių gyvūnų (graužikų, paukščių, žuvų, roplių) ir visų šiuolaikiškų jų priežiūrai reikalingų priemonių, kad šeimos gyvenimas su augintiniu būtų lengvas, malonus ir teiktų džiaugsmo.

peržiūrėti
Crème de la Crème

Crème de la Crème

Cremedelacreme.shop - internetinis butikas, veikiantis visose trijose Baltijos šalyse. „Crème de la Crème“ pristato retus, rafinuotus kvapus ir veido bei kūno kosmetikos priemones, sukurtas pasitelkus pažangiąsias technologijas.

peržiūrėti
Uoga Uoga

Uoga Uoga

Internetinė „Uoga Uoga“ parduotuvė. „Uoga Uoga“ kosmetika - efektyvi, kvapni, žaisminga, praturtinta Baltijos ingredientais: vietinėmis uogomis, baltuoju gintaru, vaistažolėmis.”

peržiūrėti
Audimas

Audimas

Internetinė „Audimas“ parduotuvė. „Audimo“ apranga sukurta judėti: drabužiai skirti kasdieniam gyvenimui mieste ir aktyviam laisvalaikiui, kuriuos bet kuriuo sezonu vilkėdami pajusite, kaip gera ir patogu sportuoti, bėgioti ar tiesiog aktyviai leisti laiką.

peržiūrėti
Douglas

Douglas

Internetinė parduotuvė siūlanti geriausius kvepalų, odos bei plaukų priežiūros priemonių, dekoratyvinės kosmetikos ir aksesuarų pasiūlymus.

peržiūrėti
Open24

Open24

Prekybos internetu lyderė Baltijos šalyse, daugiau nei 1000 skirtingų laisvalaikio avalynės modelių siūlanti internetinė parduotuvė. Pritaikyta ne tik Lietuvos, bet ir kitų Baltijos šalių, Danijos bei Lenkijos rinkai.

peržiūrėti
Assorti

Assorti

Assorti.lt įkūrtas 2009 m. pradžioje, siekiant Lietuvos rinkai pateikti išskirtines, įdomias prekes, skirtas Vakarų Europos rinkoms, įrodyti, kad ekologiški, sveiki produktai nebūtinai yra neįperkami, o mažylio priežiūra ir auginimas gali būti lengvas ir paprastas užsiėmimas.

peržiūrėti
Telia

Telia

„Telia Lietuva“ mobiliojo ryšio paslaugų, priemonių bei jų priedų internetinė parduotuvė.

peržiūrėti
Nostra

Nostra

Internetinė Nostra parduotuvė. Didelis patalynės pasirinkimas, įvairių rūšių paklodės, rankšluosčiai, pledai ir lovatiesės, antklodės ir pagalvės, antčiužiniai, staltiesės, servetėlės ir daug kitų namų tekstilės gaminių.

peržiūrėti
Jaukurai

Jaukurai

„Jaukurai" atstovauja garsiausių Europos santechnikos, inžinerinių tinklų ir šildymo įrangos gamintojų. Elektroninė parduotuvė siūlo gausų prekių asortimentą pačiomis palankiausiomis kainomis per trumpiausią laiką.

peržiūrėti
Mados prieskoniai

Mados prieskoniai

UAB „STAR GROUP“ elektroninė parduotuvė, kurioje rasite Michael Kors, Olivia Burton, Rosefield, Fossil, Skagen, Diesel, Marc Jacobs, Daniel Wellington DKNY laikrodžius bei platų prabangios juvelyrikos asortimentą.

peržiūrėti
Ponas bicepsas

Ponas bicepsas

PonasBicepsas.lt - populiariausių ir naujausių maisto papildų tiekėjas Lietuvoje. Įmonės prioritetas yra sudėtis ir kokybė, todėl čia rasite tai, ko iš tikrųjų reikia Jums!

peržiūrėti
Skorpiono takas

Skorpiono takas

Internetinė UAB „Skorpiono Takas“ parduotuvė. Tai viena didžiausių sporto įrangos didmenininkų Baltijos šalyse. Žymiausi atstovaujami prekiniai ženklai yra KETTLER, PANATTA, DUNLOP, NORDIC TRACK, HARROWS, FASHY, BECO.

peržiūrėti
Abonementai

Abonementai

„Švaros brolių“ tunelinių plovyklų paslaugų užsakymo sistema. ŠVARUS AUTOMOBILIS PER 3 MINUTES. Tik tiek užtruksite, kol Jūsų automobilis taps švarus ir blizgantis

peržiūrėti
Laisvalaikio dovanos

Laisvalaikio dovanos

Nuo 2006 metų veikianti internetinė parduotuvė. Čia nerasite nei vienos dulkančios, dūžtančios ar gendančios dovanos, joje - daugiau nei 1000 neblėstančius įspūdžius garantuojančios pramogos.

peržiūrėti
Padangos123

Padangos123

Trijose Baltijos šalyse veikianti padangų ir ratlankių parduotuvė. Čia rasite visą reikalingą informaciją glaustai ir aiškiai, kuri padės pasirinkti ir patogiai įsigyti Jums tinkamiausią produktą.

peržiūrėti
Maistas sportui

Maistas sportui

Elektroninė parduotuvė siūlanti platų maisto papildų asortimentą sportuojantiems bei aktyvia gyvensena užsiimantiems žmonėms.

peržiūrėti
Imperija

Imperija

Elektroninė parduotuvė, siūlanti visą virtuvei reikalingą buitinę techniką, švaros prekes, indus ar aksesuarus. Parduotuvė taip pat pritaikyta ir Latvijos rinkai.

peržiūrėti
Vilkma

Vilkma

AB Vilkma nuosekliai ir sėkmingai tęsia ilgaamžes mūsų šalies tradicijas tekstilės srityje. Elektroninė parduotuvė suteikia galimybę išsirinkti pačius tinkamiausius marškinius iš plataus asortimento.

peržiūrėti
Simka

Simka

Simka.lt - elektroninė parduotuvė siūlanti platų kokybiškų, patogių, gražių moteriškų drabužių asortimentą.

peržiūrėti
Ecodeco

Ecodeco

Korporatyvinis projektas pristatantis Ecodeco - naują, ekologišką ir unikalų produktą tapetų gamyboje.

peržiūrėti
Umarai

Umarai

Reprezentacinis projektas pristatantis "Umarai" parduotuves prekiaujančias populiariausių prekės ženklų dviračiais bei jų priedais. Projektas netolimoje ateityje tapsiantis elektronine parduotuve.

peržiūrėti
DOJUS agro

DOJUS agro

Reprezentacinis projektas pristatantis DOJUS agro įmonę užsiimančią žemės ūkio technikos, atsarginių dalių prekyba bei techniniu aptarnavimu.

peržiūrėti
buildLONDON

buildLONDON

“buildLONDON” – viena labiausiai pirmaujančiųjų gyvenamųjų namų statybos įmonių Jungtinėje Karalystėje. “buildLONDON” komandą sudaro daugiau nei 300 kvalifikuotų architektų, matininkų, konstruktorių ir projektų vadovų.

peržiūrėti
The Meat Makers

The Meat Makers

Unikalus projektas - internetinė parduotuvė siūlanti platų džiovintos jautienos produktų asortimentą. Didelis skonių, išgautų tik iš 100% natūralių, aukštos kokybės produktų, pasirinkimas.

peržiūrėti
Bennet

Bennet

„Bennet distributors“, pirmaujančio Lietuvoje importinių stipriųjų alkoholinių gėrimų ir vyno distributoriaus reprezentacinė svetainė.

peržiūrėti
Šaltinių namai

Šaltinių namai

Korporatyvinis projektas pristatantis "Šaltinių namus" - naują prestižinį Vilniaus senamiesčio kvartalą.

peržiūrėti
My feltboots

My feltboots

Išskirtinius, patogius veltinius batus visai šeimai bei aksesuarus siūlanti elektroninė parduotuvė, kuria naudotis paprasta ir patogu.

peržiūrėti
Dresson

Dresson

Elektroninė parduotuvė, siūlanti kokybiškus, nebrangius, nedideliais kiekiais parduodamus drabužius, avalynę bei aksesuarus. Apsipirkimas patikimas, patogus ir greitas.

peržiūrėti
Namų idėjų centras

Namų idėjų centras

Korporatyvinis projektas pristatantas NIC - stilingas, originalias interjero prekes namams. Puslapyje galima rasti daug įkvepiančių idėjų.

peržiūrėti
Shotka vodka

Shotka vodka

Reklaminis projektas pristatantis unikalią degtinę - Shotka.

peržiūrėti
Italiana.lt

Italiana.lt

Reprezentacinis projektas pristatantis išskirtinių, aukštos kokybės alkoholinių gėrimų gamyklos ItalianaLT gaminius.

peržiūrėti
Vivacolor.lt

Vivacolor.lt

Reprezentacinis projektas supažindinantis su Vivacolor produktais ir pateikiantis išsamias instrukcijas padėsiančias kiekviename žingsnyje - nuo dažų išsirinkimo iki jų panaudojimo.

peržiūrėti
Pasaulio drabužiai

Pasaulio drabužiai

Reprezentacinis projektas pristatantis "Pasaulio drabužiai" parduotuvių tinklą siūlantį rinktinius dėvėtus ir naujus drabužius.

peržiūrėti
IR DAUG DAUGIAU...